
Ласти для тренувань у басейні короткі з відкритою п'ятою Cima
908 ₴/пара
+380 (99) 508-16-01
Катерина
- +380 (99) 130-64-00Марина
- +380 (66) 862-67-57Володимир
- +380 (66) 247-84-00Данііл
- В наявності
- Код: 15745-19820/PL-8968
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласти для тренувань у басейні короткі з відкритою п'ятою Cima — призначені для ефективних занять плаванням і тренувань на воді. Їх інноваційний дизайн забезпечує комфорт, ефективність і поліпшену аеродинаміку, роблячи ваші тренування ефективнішими та приємнішими. Ласти стануть незамінним аксесуаром для плавання як для професіоналів, так і для аматорів, допомагаючи досягти нових висот у тренувальному процесі та поліпшити плавальні навички.
Матеріал: поліпропілен (PP), термопластична гума (TPR)
- Ласти виготовлені з міцної термопластичної гуми з додаванням поліпропілену, що забезпечує їх міцність і довговічність.
- Відкрита п'ята дає змогу нозі вільно дихати, що робить їх зручними у використанні навіть на тривалих тренуваннях.
- Завдяки фіксатору розміру можна легко регулювати припасування ластів під індивідуальні особливості ніг, забезпечуючи ідеальне прилягання й мінімізуючи ризик натирань і дискомфорту.
- Наявність рельєфних елементів на підошві калоші.
- Високий рівень маневровості під час плавання під водою, підходять для широкого спектра плавальних стилів.
- Короткий дизайн ластів робить їх легкими та компактними для перенесення, що зручно під час поїздок на змагання або тренувальні табору.
Розмір: S/M (37-42), L/XL (42-47)
Цвет: чорний/фіолетовий, чорний/бірюзовий
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | CIMA |
Країна виробник | Китай |
Тип | З відкритою п'ятою |
Стан | Новий |
Користувацькі характеристики | |
Матеріал | Поліпропілен (PP) |
Розмір | 37-42 |
Колір | Чорний/фіолетовий |
- Ціна: 908 ₴/пара