
Костюм для чирлідингу кроп-топ з коміром-стійкою та плісована міні-спідниця SP-Sport CO-043 розмір S-2XL синій-білий
850 ₴
- +380 (99) 130-64-00Марина
- +380 (66) 862-67-57Віта
- В наявності
- Код: 15745-45353/CO-043
Опис
Легкий топ з коміром-стійкою і плісирована мініспідниця створені для ефектних, динамічних виступів і дозволяють спортсменці відчути повну свободу і впевненість. Костюм вдало підкреслює ритм, синхронність і пластику кожного елемента в чирлідингу.
Еластичний поліестер приємно прилягає до тіла, забезпечуючи щільну посадку без тиску і неприємного тертя. Адаптивний матеріал зручний у використанні та простий у догляді. Одяг відмінно зберігає форму і колір після багаторазових прань, не мнеться і не вбирає неприємні запахи.
Контрастний дизайн костюма підкреслює динаміку і дозволяє створити незабутній командний образ. Модель представлена широким розмірним рядом для спортсменок будь-якого віку і статури.
Призначення
Костюм призначений для тренувань і змагань з чирлідингу. Він забезпечує комфорт і підтримку, необхідні як початківцям, так і досвідченим спортсменкам. Це відмінний вибір для шкільних і університетських виступів, участі в спортивних матчах і турнірах.
Переваги:
- Плісирована міні-спідниця ефектно розкривається при стрибках і обертаннях.
- Топ з коміром-стійкою не обмежує рухливість корпусу.
- Костюм підходить для виступів на спортивних аренах і змагань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L |
- Ціна: 850 ₴









