
Самокат трюковий SP-Sport Complete SK-300B кольори в асортименті
1 757 ₴
- +380 (99) 130-64-00Марина
- +380 (66) 862-67-57Віта
- В наявності
- Код: 15745-49967/SK-300B
Опис
Самокат допомагає новачкам почуватися впевнено на рампах та рівних покриттях. Його жорстка та міцна конструкція гарантує максимальну стійкість під час катання, а компактний діаметр коліс у 100 мм робить самокат неймовірно маневреним, що особливо важливо для перших трюків. Завдяки Bat-wing кермо райдер отримує зручний хват і легкість керування навіть за різких поворотів.
Платформа з протиковзким покриттям забезпечує надійну фіксацію ніг та допомагає зберігати баланс під час стрибків та ковзань. Різьбова компресійна система полегшує обслуговування керма і робить його більш стійким при навантаженнях.
Алюмінієвий сплав, використаний для деки, робить корпус одночасно легким та міцним. Колеса з поліуретановими шинами та пластиковими сердечниками пом'якшують вібрації та забезпечують хороший накат. При вазі всього 3,1 кг самокат витримує навантаження до 100 кг, що дозволяє використовувати його і підліткам, і дорослим райдерам.
Призначення
Трюковий самокат SP-Sport Complete SK-300B створений для тих, хто хоче впевнено почати освоювати світ екстремальних трюків та катання у скейт-парках. Ця модель ідеально підійде новачкам та підліткам, які прагнуть маневреності, контролю та безпеки при виконанні базових елементів.
Переваги:
- Міцна та безпечна конструкція без складного механізму.
- Відмінна керованість та стійкість завдяки компактним колесам.
- Легка вага, зручна для трюків та перенесення.
- Спеціальне покриття деки запобігає ковзанню ніг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Тип | Трюковий |
- Ціна: 1 757 ₴










